1. AAAA.jpgRAMO SPONSORLUĞUMUZÜç kız kardeş sponsorluğumuzRAMO dizisi sponsorluğumuzsevgili geçmiş sponsorluğumuz

Kurumsal Bilgiler

Yıllardır enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız 2012 yılında kişiye özel visko yastık ve yatak üretimi gerçekleştirmek üzere sektöre giriş yapmış ve ARGE faaliyetleri ile ürettiği yenilikçi ürünleri tüketicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Gelecek yıllarda hem sektörde sağladığı güveni ve müşteri memnuniyetini arttırmayı hem de Yurtdışı pazarlardaki satış hacmimini arttırmayı hedefleyen Viscoleff bu hedefle doğrultusunda çalışmalarını devam ettirmektedir.

Vizyonumuz

Uyku ürünlerindede ihtiyaçlar ve beklentiler kişiden kişiye değişiklik arzetmektedir.Bu düşünce ile yola çıkarak,ülkemiz insanına ,en kaliteli ürünleri,bireylerin beklentilerine göre ve en ekonomik olarak temin etmek hedefindeyiz.

Bu gayemiz ve hedefimiz tüm beşere, herbir ferde ulaşana kadar çalışacağız.Ülkemizin yükselmesi ve milletimizin refah seviyesinin artması için, bir temel taşınında üretim olduğunu düşünerek,daima en doğruya yol almak azmindeyiz.

Kalite

Viscoleff olarak ürettiğimiz ürünün kalitesinin ve satış sonrası desteğinin müşterilerimizin memnuniyetine etkisinin farkındayız ve bu farkındalık ile her zaman daha iyiyi daha uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı amaçlamaktayız.

       

Satış Politikamız

Kişiye özel yastık üretimi yaparak değerli müşterilerimiz için en iyiyi en uygun fiyatla yapmaya çalışmaktayız. Viscoleff ürünlerinde kullanılan malzemeler tamamen yerli üretim olup üretim sırasında hiçbir şekilde Çin malı kalitesiz malzeme kullanılmaz. Üretilen ürünler kalite kontrolden geçirilir ve size en uygun şekilde ulaştırılabilmesi için doğru şekilde ambalajlanır. Üretilen tüm ürünler üretim hatalarına karşı iade garantilidir.